Wyszukiwanie...

Najnowsze ogłoszenia wynajmu pokoju

Pokój u właściciela - Pokój do wynajęcia w popularnej dzielnicy

Pokój do wynajęcia w popularnej dzielnicy

Pokój u właściciela - London - United Kingdom
2

Mamy duży umeblowany pokój na parterze w domu Nasze odnowione 1930, w cichej okolicy, blisko do organizacji lokalnych udogodnień i dobrej transport do centrum Londynu. Jesteśmy para (UK / US), którzy lubią mieć gości z Europy i państw i mają dobrą wiedzę o wszystkim, co Londyn ma do zaoferowania przygód turystów.

2
u Rob
Użytkownik nie-premium
/doba /tydz. /miesiąc
35£ 148£ 600£
Pokój u właściciela - Ładne i bardzo dobrze położony pokój do wynajęcia

Ładne i bardzo dobrze położony pokój do wynajęcia

Pokój u właściciela - Manchester - United Kingdom
1

Jestem wynajem mój wolny pokój w pięknym mieszkaniu znajduje się w Ancoats, w Manchesterze. Jest to idealne miejsce dla kogoś, patrząc, aby przejść do centrum Manchesteru i potrzebuje miejsca na pobyt, podczas gdy dom / mieszkanie polowania, lub dla kogoś, kto po prostu chce do zwiedzania i odkrywania tego wspaniałego miasta. Mieszkanie znajduje się w bardzo cichej kieszeni centrum Manchesteru i otrzymuje dużo światła przez cały dzień. Jest też siłownia w pobliżu. Niektóre z tych urządzeń obejmuje piękny kuchnia z lodówką, zamrażarką, a także pokój gościnny z TV i wifi. Dodatkowo istnieje wspaniały balkon, a także ładne i kolorowe łazienki. Mieszkanie znajduje się bardzo blisko do słynnej Północnej kwartale.

1
u Francisca
Użytkownik nie-premium
/doba /tydz. /miesiąc
35£ 175£ 475£
Pokój u właściciela -

Double room for short rent

Pokój u właściciela - London - United Kingdom
4

For rent a double room in a shared house. With spacious living-room with fitted kitchen. Big garden. Conservatory and 2 WC. The room has double bed/single bed, chest of draws, cupboard, table and chair. Shared kitchen with 3 fridges, cooker, microwave, sofa, 2 washing-machine, dryer, dining table, etc. Very close to undergroud station. All public transport just round the corner. Banks, shopping center, café, restaurant, shops, gym, library nearby. Good location for short let. Extra person has to pay in addition with rent. All bills and cleaning includes; each set of key deposit required.

4
u Mohammed
Użytkownik premium
/doba /tydz. /miesiąc
x x 550£
Chambre chez l'habitant à Montpellier
Chambre chez l'habitant à Toulouse
Ogólne
Top miasta
Comment ca marche ? Facebook Presse Blog